[./produkty.html]
[./index.html]
[./quilting.html]
[./patchwork.html]
[./prislusenstvo.html]
[./novinky.html]
[./typy_a_triky.html]
[./servis.html]
[./preco_kupit_u_nas.html]
[./zaruka_az_5_rokov.html]
[./vzorkove-predajne.html]
[./bazar_tovaru.html]
[./index.html]
[./informacny_servis.html]
[./e-mail.html]
[./bernina.html]
[./kontakt.html]
[./eshop.html]
[./historia.html]
[./partneri.html]
[./e-mail.html]
[./ziadost.html]
[./objednavka_1.html]
[Web Creator] [LMSOFT]
Bernina 830
Hlavná stránka
Informácie
e-mail
Späť
Nenašli ste čo ste hľadali ?   Vyžiadajte si ponuku cez e-mail !!!
------------------------------------------------------
cena on-line       zistiť cenu produktu
------------------------------------------------------
Bernina 830
Momentálne najlepší šijací stroj vo svojej triede na svete ! ! !

- Najrýchlejší šijací sroj
- Najväčší priestor na prácu
- Najväčšia cievka na spodnú niť
- Najväčší . . .

Šitie, vyšívanie, patchwork, quilting a ešte omnoho viac . . .

Pred šiestimi rokmi dostali inžinieri z Berniny za úlohu navrhnúť a vyrobiť najlepší šijací stroj vo svojej triede na svete. Výsledkom dlhoročnej práce je nový model BERNINA 830. Každý, kto mal možnosť pozrieť si jeho parametre a vyskúšať si jeho úžitkové vlastnosti musí uznať, že sa im to podarilo.
1) Poskytuje najväčší priestor na prácu
Priestor pre skvelé nové nápady na šitie !!! 830 ponúka podstatne viac priestoru než štandardné šijacie stroj, alebo ako ostatné modely BERNINA. 400mm dlhý rukávnik a cez 300mm vpravo od ihly voľný priestor poskytuje dostatočný priestor pre rozloženie a výrobu vášho projektu. Žiadny iný stroj neponúka možnosť vyšiť tak veľkú výšivku ako 830. Nový, voliteľný extra veľký vyšívací rám umožňuje vyšívať každú výšivku v požadovanej veľkosti, bez toho aby ste museli otáčať vyšívacím rámom.2) Najrýchlejšie šije, najrýchlejšie vyšíva
V najvyššej rýchlosti vynikajúco šitie a vyšíva. Dosiahnete perfektné výsledky stehov !!! BERNINA 830 ponúka až 1100 stehov za minútu v režime šitia a až 1000 stehov za minútu v režime vyšívanie, dôsledne zaručujúce vysoké rýchlosti, a to aj so širším stehy.3) Má najväčšiu cievku spodnej nite
Vďaka podstatne väčšej cievke, BERNINA 830 ponúka o 40% viac kapacity nite, čím sa zníži váš čas prestojov a ponecháva si viac času pre kreatívnu stránku veci. Veľkú cievku je jednoduché použiť. Pri otvorení vyklopíte veko a cievka vyskočí von jednoduchým dotykom prsta.
4) Automaticky riadi tvorbu stehu
Bernina ponúka exkluzívne možnosti: Každý steh je možné prispôsobiť a uložiť. BERNINA Stitch Regulator (BSR) zaisťuje maximálnu kontrolu pri tvorbe projektu. Revolučný systém BSR umožňuje voľný pohyb pri šití a zaručuje perfektný úspech. Vaše stehy zostanú konzistentné, či šijete rýchlo alebo pomaly. Ďalším novinkou pri šijacom stroji BERNINA 830 je, že ponúka 360 º smerové šitie, pre 9mm stehy a dekoratívne stehy rovnako.

5) Centrálne umiestnená obrazovka (v zornom poli)
Ideálna ergonómia !!! Dotyková obrazovka sa nachádza v centre tak, aby obe ihly a plocha na obrazovke boli v jednej línii pri pohľade na šijací stroj. Veľké dotykové ikony umožňujú rýchlu navigáciu a vysoko citlivá obrazovka je obzvlášť užívateľsky príjemná  pri šití. 7-palcový TFT displej ponúka super rozlíšenie obrazu v jasných farbách zo všetkých uhlov.
6) Horný posuv látky má samostatný motorček
Spoľahlivé podávanie všetkých materiálov !!! Práca s úpletom, zamatom, alebo viac vrstiev materiálu nie je problém. Bernina 830 má vstavaný duálny podávač, ktorý možno zapnúť v prípade potreby, podávanie pre tkaniny z hora a aj zo spodku. Duálne kráčajúce podávanie ponúka optimálnu viditeľnosť a vynikajúcu ovládateľnosť. Stačí otočiť a odsunúť, keď nie je potrebné duálne podávanie.7) Automatický navliekač
Jednoduché navliekanie je automatické !!! BERNINA 830 sa môže pochváliť svojou vlastným unikátnym systémom pre navliekanie nite do ihly v jednom pohybe. Je to rýchle a automatické, aby ste mali viac času na tvorivú prácu.

8) Integrovaný stojan na nite
Exkluzívny Multi-držiak druhej cievky drží veľké, stredné a malé náviny nite. Stavaný zvislý držiak je teleskopický. Niť sa pri šití veľmi ľahko odvíja. Navíjač cievky a držiak na nite je umiestnený v prednej časti stroja pre jednoduché rýchle vymenenie nite na šitie, alebo navíjanie spodnej nite.

  
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Bernina 830
Novinka !!!
Kúpiť